پیوند های مهم
نظر سنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست
تعداد نمایش خبر: 325

 
برگزاری جلسه مدیران روابط عمومی کمیته سازگاری با کم آبی در شرکت آب و فاضلاب لرستان

به گزارش خبرنگار روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان لرستان ، جلسه مدیران روابط عمومی کمیته سازگاری با کم آبی به میزبانی شرکت آب و فاضلاب لرستان و با حضور مدیران روابط عمومی سازمان محیط زیست ، جهاد کشاورزی، آموزش و پرورش، صنعت ، تجارت و معدن، آبفار روستایی، آب منطقه ای ، شهرداری و ارشاد اسلامی و همچنین نماینده سازمان های مردم نهاد برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه حمیدرضا کرم وند مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب به اقدامات فرهنگی موثر در حوزه اهمیت آب اشاره کرده و از روابط عمومی های حاضر در جلسه درخواست اجرای برنامه های اثرگذار و مخاطب پسند نمود.

وی همچنین خاطر نشان کرد که بهترین قشر برای آموزش و ترویج یک فرهنگ در جامعه، کودکان و نوجوانان می باشند چرا که اثربخشی آن بیشتر می باشد.

مهدی بابایی پور مدیر دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری در خصوص تشکیل کمیته سازگاری با کم آبی گفت: تشکیل این کمیته از سوی هیات دولت بوده و ما درنظر داریم با حضور روابط عمومی برخی از سازمان ها  و نمایندگان تشکل های  مردم نهاد در زمینه ترویج فرهنگ صرفه جویی در مصرف آب و سازگاری با کم آبی فعالیت داشته باشیم.

در ادامه  دبیر جلسه  کمیته سازگاری با کم آبی گفت : برگزاری جشنواره  مسابقه نقاشی آب =زندگی  یکی از فعالیت های این کمیته است که با توجه به بحث حساس آب در جامعه همکاری تمام اقشار جامعه را می طلبد.

در ادامه این جلسه سایر حاضرین به ارائه نظرات خود پرداخته و در نهایت مصوباتی در زمینه برگزاری موثر جشنواره نقاشی آب=زندگی تصویب شد.


سه شنبه ١٧ مهر ١٣٩٧
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج