پیوند های مهم
نظر سنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست
تعداد نمایش خبر: 343

 
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان در جلسه معاونین شرکت عنوان نمود: تقدیر و سپاسگزاری از مردم و رسانه ها بابت همراهی در فصل گرما

به گزارش خبرنگار روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان لرستان ، جلسه معاونین با محوریت اقدامات انجام گرفته در فصل تابستان برگزار گردید .

در ابتدا ی این جلسه حمیدرضا کرم وند مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب در خصوص اقدامات انجام گرفته در فصل گرما به اقدامات شرکت و نقش مردم و رسانه ها در همراهی و تعامل مناسب با شرکت آب و فاضلاب اشاره و مراتب سپاسگزاری خود را اعلام نمودند.

وی ادامه داد که حقیقتا اگر این همراهی و همکاری مردم و همه نخبگان و افراد و شخصیت های تاثیر گذار و علی الخصوص رسانه های استان نبودند شاید ما در فصل تابستان با مشکل مواجه می شدیم.

کرم وند همچنین خاطر نشان کرد که بایستی از مجموعه همکاران خود در واحدها و حوزه های مختلف بابت تلاش های شبانه روزی و بکارگیری سامانه های هوشمند که طراحی و اجرای آنها توسط خود همکاران شرکت بوده و به عنوان الگو در دیگر استان ها مورد استفاده قرار گرفته است تقدیر و خداقوت عرض نمایم.

در ادامه این جلسه معاونین و مدیران حاضر در جلسه در خصوص برنامه های اجرایی در شش ماهه دوم و پیش بینی های لازم برای فصل سرما و مراقبت از تاسیسات در این فصل ارائه نمودند.چهارشنبه ١٨ مهر ١٣٩٧
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج