پیوند های مهم
نظر سنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
صفحه اصلی > همه اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست
تعداد نمایش خبر: 288

 
در ارزیابی انجام گرفته توسط شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور صورت گرفت امور فرهنگی دینی شرکت آب و فاضلاب لرستان برای چهارمین سال متوالی برتر شد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت آب و فاضلاب استان لرستان،مهدی بابایی پور دبیر فرهنگی دینی این شرکت خبر از موفقیت این شرکت در حوزه فرهنگی دینی داد.

بابایی پور افزود که خوشبختانه با اقدامات مناسبی که توسط شرکت آب و فاضلاب در حوزه های فرهنگی دینی مانند نماز،عفاف و حجاب، برنامه های قرآنی،اجرایی نمودن رهنمودهای مقام معظم رهبری، برگزاری مراسم اعیاد و شهادت ائمه اطهار و مدیریت مصرف بهینه آب انجام داده بود و براساس همین موارد در ارزیابی انجام گرفته از سوی شرکت مهندسی آبفای کشور موفق شدیم جز شرکت های برتر در سطح شرکتهای آب و فاضلاب شهری و روستایی سراسر کشور باشیم.

دبیر شورای فرهنگی ادامه داد که با کسب این موفقیت شرکت آب و فاضلاب لرستان برای چهارمین سال متوالی است که جز شرکتهای برتر و تقدیر ویژه قرار گرفته است که این اتفاق نشان از تلاش و همدلی مجموعه همکاران که علی رغم ماهیت شرکت نسبت به مسائل فرهنگی دینی بی تفاوت نیستند و در همه عرصه ها حضور فعال دارند .

بابایی پور در پایان از حمایت های مدیرعامل شرکت و همه کارکنان به ویژه اعضای شورای فرهنگی و ائمه جماعات شرکت بابت همکاری های انجام گرفته جهت کسب این موفقیت تقدیر و تشکر نمود.


سه شنبه ١٧ ارديبهشت ١٣٩٨
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج