پیوند های مهم
نظر سنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
صفحه اصلی > همه اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست
تعداد نمایش خبر: 73

 
در هفته دفاع مقدس صورت گرفت: آیین تجلیل از ایثارگران و جانبازان در شرکت آب و فاضلاب شهری لرستان

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان لرستان، در آخرین روز از هفته دفاع مقدس در آیین تجلیل از ایثارگران  و جانبازان این شرکت یادآوری از رشادت های بزرگ مردان هشت سال دفاع مقدس شد.

در این مراسم که با حضور مشاور استاندار در امور ایثارگران،معاون بنیاد شهید،مدیرحراست بنیاد شهید ،جانشین فرمانده سپاه حضرت ابالفضل (ع) و جمعی از مسئولین برگزار شد مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری گفت: امروزه قدرت و اقتدار ما در منطقه باعث شده که کشورهای استعمارگر برخود لرزیده و به دنبال مامنی برای خود باشند.

کرم وند به حماسه اربعین اشاره کرد و گفت: بزرگترین مانور دنیا در اربعین حسینی اتفاق می افتد. چه غوغایی در سطح جهان بوجود می آوردکسانی که سربازان  ایدئولوژیک اسلامی ناب محمدی هستند یک صدا برای احقاق حقوق مظلومین در زیر پرچم جمهوری اسلامی ایران آماده اند.

سپس سردار توکلی جانشین فرمانده حضرت ابالفضل عباس(ع) با یادآوری رزمندگان هشت سال دفاع مقدس گفت: پرچم انقلاب در دست سیدی است که خون سیدالشهدا در رگهای اوست با همین شناخت مسلمانان یمن، لبنان و غزه آرامش خود را در پناه این پرچم می دانند.

در ادامه قربانی مشاور استاندار در امور ایثارگران گفت:افتخار ما این است که آرامش امروز مان در گرو خون شهیدانی است که با خلوص نیت در برابر جنگ تحمیلی به دفاع پرداخته و جان عزیز خود را فدا نمودند. افتخار ماست که کوچه های ما به نام شهدا نامگذاری شده تا بدانیم که بواسطه خون این عزیزان است که ما در آسایش به سر می بریم. در پایان مراسم از 43 نفر از ایثارگران با لوح تقدیر و هدایایی قدردانی شد.


شنبه ٦ مهر ١٣٩٨
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج