پیوند های مهم
نظر سنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
صفحه اصلی > همه اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست
تعداد نمایش خبر: 96

 
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان لرستان خبر داد همایش بانوی آب با حضور خانم ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان برگزار می گردد

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان لرستان، در گفتگوی مدیرعامل این شرکت با اصحاب رسانه، خبر از برگزاری همایش بانوی آب با حضور خانم ابتکار معاون رئیس جمهوری در امور زنان در آبان ماه سال جاری را داد.

حمیدرضا کرم وند مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب در این خصوص توضیح داد و گفت: شرکت آب و فاضلاب لرستان در حوزه آموزش همگانی برنامه های متنوعی در سطح استان و در طول سال برای جامعه هدف مختلف بویژه نوجوانان و جوانان دارد که می توان به برنامه های نخستین واژه ، کارگاه ها و مسابقات فرهنگی مانند نقاشی اشاره کرد.

کرم وند همچنین به موضوع همایش بانوی آب اشاره کرد و گفت: با توجه به تقویم ابلاغی از سوی شرکت مهندسی آبفا کشورو با هماهنگی انجام گرفته با حوزه بانوان استانداری درنظر داریم این همایش مهم را در نیمه اول آبان ماه و با حضور سرکارخانم ابتکار معاون رئیس جمهوری در امور زنان برگزار نماییم.

وی در خصوص محورهای این همایش توضیح داد که در نظر داریم از شرکت هایی که در زمینه تجهیزات نوین در حوزه مدیریت مصرف آب فعالیت دارند و همچنین کارگاه آموزشی بانوان خانه دار، برپایی نمایشگاه ویژه نوجوانان و سایر برنامه های جانبی از جمله موضوعات این همایش می باشد.

کرم وند در پایان به سایر برنامه های شرکت در سال جاری اشاره کرد و ادامه داد که موضوع آشنایی بیش از هزار روحانی با فرهنگ صحیح مصرف آب جهت بیان در مراسم های مذهبی، آموزش بیش از5 هزار دانش آموز با فرهنگ صحیح صرفه جویی در مصرف آب و آموزش بیش از هزار خانم خانه دار از دیگر برنامه های شرکت آب و فاضلاب می باشد


شنبه ١٣ مهر ١٣٩٨
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج