پیوند های مهم
نظر سنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست
تعداد نمایش خبر: 278

 
مهدی بابایی‌پور مطرح کرد:تشریح برنامه‌های فرهنگی صنعت آب و برق لرستان/ کارگاه فضای مجازی برگزار می‌شود

گروه فرهنگی _ دبیر شورای فرهنگی صنعت آب و برق استان لرستان با تشریح برنامه‌های شورای فرهنگی و دینی آب و برق لرستان، تصریح کرد: کارگاه‌های فرصت‌ها و تهدیدهای فضای مجازی در صنعت آب و برق لرستان برگزار می‌شود.

مهدی بابایی‌پور، دبیر شورای فرهنگی صنعت آب و برق استان لرستان، در گفت‌وگو با ایکنا از لرستان، به برگزاری جلسه شورای فرهنگی و دینی صنعت آب و برق لرستان با هدف تشریح و انسجام‌بخشی برنامه‌های فرهنگی صنعت آب و برق لرستان در شش‌ماهه اول سال و هر چه باشکوه برگزار شدن برنامه‌های فرهنگی لیالی قدر و ماه رمضان اشاره کرد و افزود: این جلسه سه‌شنبه ۳۱ اردیبهشت با حضور ائمه جماعات و مشاورین بانوان صنعت آب و برق لرستان برگزار شد.

بابایی‌پور، حضور فرزندان همکار در صنعت آب و برق لرستان در اردوهای سراسری وزارت نیرو را از اولویت‌های این شورا برشمرد و گفت: برنامه‌های فرهنگی ورزشی برای خانواده‌های همکاران مجموعه صنعت آب و برق لرستان نیز پیش‌بینی شده است.

دبیر شورای فرهنگی صنعت آب و برق استان لرستان به برگزاری کارگاه‌های تخصصی با موضوع تهدیدها و فرصت‌های فضای مجازی اشاره کرد و افزود: با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و با عنایت به تاکیدات اقتصاد مقاومتی، برنامه‌های فرهنگی صنعت آب و برق لرستان بر مبنای اقتصاد مقاومتی برگزار می‌شود


چهارشنبه ١ خرداد ١٣٩٨
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج