پیوند های مهم
نظر سنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست
تعداد نمایش خبر: 68

 
با حضور استاندار لرستان،نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی و مدیران استانی صورت گرفت آغاز عملیات اجرایی 50 پروژه خسارت دیده ناشی از سیل اخیر شرکت آب و فاضلاب شهری لرستان با اعتباری بالغ بر 101 میلیارد تومان

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب لرستان، چهارشنبه 27 شهریور ماه در یک مراسم مشترک عملیات اجرایی 111 پروژه خسارت دیده ناشی از سیل لرستان شرو ع گردید.

در این مراسم شرکت آب و فاضلاب شهری لرستان تعداد 50 پروژه با اعتباری بالغ بر 101 میلیارد تومان عملیات اجرایی را شروع نمود.

در ابتدای این مراسم حمیدرضا کرم وند مدیرعامل شرکت ضمن ارائه گزارش از آخرین اقدامات این شرکت برای رفع حوادث ناشی از سیل از دریافت اعتبار مناسب شرکت آب و فاضلاب لرستان به نسبت سایر استانها خبر داد و ادامه داد که خوشبختانه با پیگیری انجام گرفته حدود 101 میلیارد تومان اختصاص داده شد که تا این لحظه مبلغ 60 میلیارد تومان از این اعتبار تخصیص پیدا کرده است که در نظر داریم تا قبل از بارش ها آنها را به بهره برداری برسانیم البته در تمامی این پروژه ها موضوع مدیریت پدافند غیرعامل را درنظر گرفته ایم.

در ادامه این مراسم خادمی استاندار لرستان ضمن قدردانی از مجموعه اقدامات بی نظیر شرکت آب و فاضلاب و سایر دستگاههای مرتبط با سیل 98 در خصوص جذب اعتبارات سیل عملکرد شرکت آب و فاضلاب شهری را مطلوب و مثبت دانست.

همچنین در پایان این مراسم لوح تقدیری بابت قدردانی از  خدمات شرکت آب و فاضلاب لرستان در جریان سیل توسط استاندار استان به مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب اهدا گردید.


چهارشنبه ٣ مهر ١٣٩٨
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج