پیوند های مهم
نظر سنجی
نظر شما در خصوص سایت چیست؟

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
ضعیف

صفحه اصلي > نظام پيشنهادات > معرفی و شرح وظایف کمیته 

 

معرفی نظام پیشنهادات شرکت آب و فاضلاب لرستان و ساختار آن

يك نظام مدون براي به كارگيري ايده ها و نظرات كاركنان و ذینفعان براي بهبود فعاليتهاي شرکت است و براساس مشورت و تبادل نظر بين كاركنان وذینفعان مي باشد كه به صورت ابزاري بين لايه هاي هرم قدرت درنظر گرفته مي شود تا انگيزه بهبود و تحول در همه افراد سازمان فراگير شده و عملكرد و وضعيت سازمان بهبود يابد.

     براين اساس كليه كاركنان و ذینفعان مي توانند پيشنهادها ، ايده­ها، ابتكارات و نظرات خود را براي رفع مشكلات و نارسائيهاي موجود در روند فعالیت های شرکت آب و فاضلاب ارائه دهند. نظام پيشنهادها در واقع تجلي‌گاه ابتكارات و خلاقيتهاي فردي و گروهي در بين كاركنان و ذینفعان براي به وجودآوردن وگسترش روحيه مشاركت در ميان آنان در جهت ايجاد پويايي و بهبود فرآيند و كيفيت ارائه خدمات است.

پيشنهادطرحي است كه بوسيله يك يا چند نفر به منظور كاهش يا حذف هزينه ها يا بهبود عملكرد ارايه مي شود، يك ايده و پيشنهاد مناسب بايستي ضمن توجه به مشكل ، راه حل يا راه حلهاي مناسبي را نيز ارايه دهد. پيشنهاد بايستي عملي و كارا باشد

    موضوعاتي که پيشنهاد تلقي نميشود:

  1. شکايت ها يا تقاضاها از افراد و واحدها

  2. موضوعاتي که قبلا توسط شخص ديگري پيشنهاد شده و يا به اجرا درآمده يا در دست اجرا مي باشد.

  3. موضوعات بي ربط با مسايل و فعاليتهاي شرکت آب و فاضلاب.

  4. پيشنهادهاي مبهم يا بيان بديهيات.

  5. بيان مشكل بدون ارائه راه حل.

اعضاء اصلی کمیته نظام پیشنهادات که توسط مدیرعامل شرکت تعیین و ابلاغ وظایف می گردد به شرح ذیل می باشد:

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

سمت در کمیته

ردیف

نام و نام خانوادگی

سمت

1

نورالدین نوریزدان

رئیس کمیته

6

اسفندیار سام نژاد

عضو کمیته

2

علی راستین

دبیر کمیته

7

طاهره چراغی

عضو کمیته

3

فرزاد احمدنیا

عضو کمیته

8

شهریار شکیبایی

عضو کمیته

4

مهدی بابایی

عضو کمیته

9

حسین آشناگر

عضو کمیته

5

مرتضی یاراحمدی

عضو کمیته

10

مهران عالی پور

عضو کمیته

 
اعضاء کمیته تخصصی نظام پیشنهادات:
 

ردیف

عنوان کمیته تخصصی

اعضاء

1

کمیته تخصصی مالی و پشتیبانی

بصیری، سرداری ، فلاح

2

کمیته تخصصی فنی و مهندسی

فاضلیه پیشه، ده پهلوانی، فرهی

3

کمیته تخصصی بهره برداری

خرم آبادی، یاورپور، نامداریان

4

کمیته تخصصی مشترکین

ساکی نوروزی، ملک زاده، موسوی

5

کمیته تخصصی برنامه ریزی

شاهرخی، خدایی