پیوند های مهم
نظر سنجی
نظر شما در خصوص سایت چیست؟

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
ضعیف

صفحه اصلی > همه اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست
تعداد نمایش خبر: 199

 
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان لرستان تاکیدکرد:لزوم مصرف بهینه آب در ایام خانه تکانی/ افزایش محسوس مصرف آب مشترکین در اسفندماه

حمیدرضا کرم وندمدیرعامل  شرکت آب و فاضلاب استان لرستان  بر لزوم مصرف بهینه آب در ایام خانه تکانی تأکید کرد و از افزایش محسوس مصرف آب دربین مشترکین خبرداد
وی با بیان اینکه مصارف خانگی آب شرب در ماه‌ پایانی  سال افزایش می‌یابد اظهار داشت: انجام خانه تکانی بصورت گسترده وبدون رعایت الگوی مصرف باعث افزایش مصرف آب شرب می‌شود.

مدیرعامل  شرکت آب و فاضلاب استان لرستان  افزود:  بالا رفتن میزان مصرف آب در ایام خانه‌تکانی باعث افت فشار و کمبود آب در برخی مناطق شهری می‌شود.
و به همین دلیل ضروری است مشترکین  برای جلوگیری از افت فشار آب و هدر رفت آن  هنگام خانه‌تکانی در مصرف صحیح و اصولی این کالای با ارزش دقت بیشتری داشته باشند.

کرم وند مدیرعامل  شرکت آب و فاضلاب استان میانگین مصرف آب توسط مشترکین آبفای شهری را بیش از 180 لیتر در شبانه‌روز عنوان کرد و گفت: این میزان مصرف روزهای پایان سال و هنگان خانه‌تکانی  به صورت محسوسی افزایش می‌یابد.

وی با اشاره به اهمیت صرفه‌جویی در مصرف آب هنگام خانه‌تکانی  عنوان کرد: رسانه‌ها  با اطلاع رسانی در این ارتباط می توانند  زمینه همکاری شهروندان را در مصرف بهینه آب فراهم آورند.

کرم وندبیان کرد : اصلاح برخی از روش‌های نادرست مصرف آب  از هدر رفت آب تا حدود زیادی جلوگیری خواهد شد.

وی درپایان تاکیدکرد  به رغم مصرف بالای آب در  ایام پایانی سال، شرکت آبفای استان تدابیر لازم را برای مدیریت  مصرف بهینه  بکارخواهدبست


يکشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٦
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج