پیوند های مهم
نظر سنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
صفحه اصلی > همه اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست
تعداد نمایش خبر: 386

 
در حاشیه سومین نمایشگاه بهره برداری صنعت آب و فاضلاب کشور صورت گرفت برگزاری مانور پدافند غیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان لرستان

به گزارش خبرنگار روابط عمومی و آموزش همگانی، شرکت آب و فاضلاب استان لرستان، در حاشیه سومین نمایشگاه بهره براری صنعت آب و فاضلاب کشور اقدام به برگزاری مانور پدافند غیرعامل با موضوع اطفا نشت گاز کلرنمود.

در همین راستا حسنعلی احمدی فر مدیردفتر پدافند شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: قبل از شروع نمایشگاه از سوی دفتر پدافند شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور درخواستی مبنی بر برگزاری مانور پدافند غیرعامل در حاشیه این نمایشگاه به شرکت های صنعت شده بود و از آنجایی که شرکت آب و فاضلاب لرستان در چند سال گذشته یکی از شرکت های پیشرو در برگزاری این مانورها بوده از آمادگی خود جهت اجرای آن خبر و مورد موافقت شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور قرار گرفت.

احمدی فر ادامه داد که این مانور با همکاری سازمان آتش نشانی ، اورژانس، ستاد اجرایی مجموعه شهر آفتاب و سایر دستگاهها در محوطه باز نمایشگاه برگزار گردید که سناریوی آن با موضوع اطفا نشت گاز کلر در تاسیسات این شرکت بود و خوشبختانه به آنچه مدنظر مسئولین بود در مانور با موفقیت انجام گرفت.

احمدی فر ادامه داد نکته مدنظر در این مانور استفاده از دستگاههای جدید برای مهار نشت گاز کلر بود این دستگاه ترپ نام دارد و از تجهیزات به روز در صنعت آب می باشد که تاثیر زیادی در کاهش حوادث بخصوص مهار نشت گاز کلر دارد.

مدیر دفتر پدافند غیر عامل شرکت آب و فاضلاب لرستان در پایان از همکاری و مساعدت همه دستگاههای متولی در این مانور به ویژه مهندس کرکانی مدیرکل دفتر پدافند شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور قدردانی نمود.شنبه ٢٢ ارديبهشت ١٣٩٧
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج