پیوند های مهم
نظر سنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
صفحه اصلی > همه اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست
تعداد نمایش خبر: 194

 
آغاز به کار برنامه های اجرایی دهمین جشنواره فراگیری نخستین واژه (آب) در شهرهای لرستان

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان لرستان ، در گفتگو با مدیر روابط عمومی این شرکت خبر از شروع برنامه های دهمین جشنواره فراگیری نخستین واژه (آب) در سطح شهرهای استان داد.

مهدی بابایی پور در این خصوص توضیح داد که با هماهنگی انجام گرفته و دعوت از مدیران روابط عمومی عضو کمیته سازگاری با کم آبی سعی نموده اثر بخشی این برنامه را افزایش دهیم به همین خاطر سعی نمودیم از تمام ظرفیت دستگاهها استفاده کنیم .

بابایی پور ادامه داد که با توجه به برگزاری مسابقه نقاشی آب = زندگی تلاش شده از این مسابقه نهایت استفاده برای ایجاد انگیزه در بین دانش آموزان و کودکان در سطح استان شودبه همین خاطر با رایزنی انجام شده با دستگاههای اجرایی به ویژه آموزش و پرورش تبلیغات لازم صورت گرفته و برآورد می شود در کجموع تعداد 5 هزار دانش آموز در 11 شهر استان در این جشنواره حضور پیدا نمایند.

مدیر روابط عمومی آبفا لرستان خاطر نشان کرد که آموزش ها به صورت چهره به چهره و گروهی توسط مروجین آب که دوره های مدیریت مصرف بهینه آب را دیده اند انجام می گیردو در نظر داریم هم زمان با اعلام نتایج مسابقه نقاشی آب=زندگی از دست اندر کاران این جشنواره به شکل مطلوبی تقدیر نماییم.

بابایی پور در پایان افزود که امسال خوشبختانه با هماهنگی به عمل آمده در اکثر شهرهای استان در تاریخ 19 الی 23 آبان شاهد نواختن زنگ آب در مدارس ابتدایی بودیم

دوشنبه ٢٨ آبان ١٣٩٧
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج