پیوند های مهم
نظر سنجی
نظر شما در خصوص سایت چیست؟

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
ضعیف

صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست
تعداد نمایش خبر: 315

 
بازدید دکترخادمی استاندار و هئیت همراه از محل احداث تصفیه خانه فاضلاب شهر نورآباد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب لرستان دکترخادمی استاندار، رستمیان نماینده مردم نورآباد درمجلس و جمعی از مسئولین استانی وشهرستان از محل احداث تصفیه خانه فاضلاب شهر نورآباد بازدید نمودند.
دراین بازدیدمهندس حمیدرضا کرم وند مدیرعامل شرکت نسبت به وضع قبلی و موجود فرایند این پروژه گزارشی ارائه نمود، مهندس کرم وند توضیح داد که متاسفانه این پروژه درگذشته بدون کارِ کارشناسی و پشتوانه مالی کافی شروع شده که درهمان اوایل پروژه متوقف شده بود.
 وی ادامه داد که خوشبختانه بانگاه مثبت دولت تدبیر و امید به مقوله زیست محیطی و بخصوص مسایل آب و فاضلاب موفق شدیم این پروژه را در فاز اجرایی قراردهیم و هم اکنون می بینیم که پروژه با سرعت مناسبی درحال انجام است و امیدواریم با کمک و حمایت مسئولین بتوانیم در موعد مقرر شاهد افتتاح و بهره برداری این پروژه باشیم.
 حمیدرضا کرم وند افزود که البته لازم است عرض کنم که درحال حاضر تمامی شبکه فاضلاب شهر احداث شده و این یگ گام به جلومی باشد که به محض افتتاح تصفیه خانه تمامی شبکه شهربه آن متصل خواهدشد.

درادامه این بازدید دکترخادمی استاندار و رستمیان نماینده مردم نورآباد درمجلس ضمن تقدیر از جدیت مدیریت و مجموعه شرکت آب وفاضلاب برای شروع بکار این پروژه راکد بر حمایت خود برای سرعت بخشیدن به اجرای این پروژه تاکید نمودند.
دکترخادمی استاندارلرستان در خلال این بازدید بیان داشت: اگربتوانیم بخش خصوصی را درسرمایه گذاری حوزه آب وارد کنیم نتایج بهتری را شاهد خواهیم بود.


شنبه ١٣ آبان ١٣٩٦
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج