پیوند های مهم
نظر سنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست
تعداد نمایش خبر: 220

 
در بین شرکت های آب و فاضلاب سراسر کشور صورت گرفت: آب و فاضلاب لرستان رتبه برتر در رشد پژوهش و فناوری را کسب کرد

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان لرستان ، این شرکت از بین شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی کشور موفق به کسب عنوان برتر در زمینه رشد پژوهش و فناوری شد. مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری لرستان در این خصوص گفت: مبنای این ارزیابی و انتخاب براساس فعالیت های حوزه تحقیقات و فناوری در یازده شاخص اصلی بوده است .

وی وضعیت اعتبارات و هزینه کرد ،مقالات علمی چاپ شده در مجلات معتبر و ارائه شده در کنفرانس ها و سمینارهای معتبر علمی ، حمایت از پایان نامه های تکمیلی، حمایت از چاپ کتب مصوب کمیته تحقیقات و سایر حمایت های علمی را از جمله این شاخص ها ذکر کرد.

مهندس کرم وند ارتباط سازنده با دانشگاهها و شرکت های دانش بنیان و حضور فعال در جشنواره ها و نمایشگاهها و تعامل سازنده با دفتر تحقیقات شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور را از دیگر فعالیت های ارزشمند شرکت دانست.

در ادامه این گزارش دبیر کمیته تحقیقات در مورد این مقام به خبرنگار ما گفت: خوشبختانه با حمایت های شرکت به ویژه مدیرعامل شرکت شاهد ارتقا جایگاه کمیته تحقیقات شرکت هستیم و امروز یکی از کمیته های فعال محسوب می شویم .

وی درخصوص کسب این لوح گفت: در مراسمی که با حضور دکتر قادری فر معاون علمی و مناوری ریاست جمهوری ،مهندس مهاجری معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو و مهندس جانباز ندیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور برگزار شد از مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان مهندس حمیدرضا کرم وند تقدیر به عمل آمد


چهارشنبه ١٢ دی ١٣٩٧
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج